loading...

ست هدیه مردانه

راهنمای خرید ست هدیه مردانه

پول تو جیبی کودک هفتگی یا ماهانه؟

نازنین بازدید : 6 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

درس اقتصاد: کمک نوعی درس اقتصاد در مراحل اولیه زندگی است. کودک دوست دارد برای خودش اسباب بازی های خاصی بخرد که معمولاً برای او خریداری نمی شود. او یاد می گیرد که اگر اسباب بازی خاصی می خواهد ، باید پولش را پس انداز کند و یک سری هزینه ها را فراموش کند تا به خواسته خود برسد. این بهترین کلاس برای او است.

بهترین پس انداز ، روش های پس انداز ، پس انداز چیست

کودک یا نوجوان باید پول خود را برای این مدت تقسیم کند تا مشکلی برایش پیش نیاید.

حقیقت جهانی: دلیلی ندارد والدین مبالغ زیادی را به عنوان مکمل بپردازند یا اگر بسیار ثروتمند هستند هر از چند گاهی هزینه های مختلفی را تأمین کنند. هر پدر و مادری در هر شرایط اقتصادی باید مبلغ معقولی به فرزندان خود بدهد تا آنها از کودکی حقیقت زندگی را بدانند. مقدار کمک هزینه باید به اندازه ای باشد که کودک بتواند آن را از نظر اقتصادی مدیریت کند. نه آنقدر که کار هدر رود و نه آنقدر کم که تفاوت زیادی ایجاد نکند.

پول تو جیبی کودک هفتگی یا ماهانه؟

هفتگی یا ماهانه؟ بعضی از والدین روزانه ، هفتگی یا ماهانه به فرزندشان پول می دهند اما بهترین راه ماهانه است. حقوق یک حقوق ماهیانه است و مدیریت آن تا پایان ماه دانشی است که همه باید در سنین جوانی یاد بگیرند. بنابراین بهتر است والدین ماهانه مزایای کودک را پرداخت کنند.

پس انداز هدف: کودکان می توانند از خانه به مدرسه غذا ببرند و در صورت تمایل از بوفه چیزی نخرند. آنها هزینه خاصی به جز غذا ندارند. بنابراین والدین باید آنها را به جمع آوری پول تشویق کنند تا بعداً بتوانند هرچه می خواهند خریداری کنند. والدین می توانند قول دهند اگر کودک پول خود را جمع کند و قصد خرید ، کمک و پرداخت بقیه را داشته باشد ، او را تشویق می کنند. این کار کودک را به جمع آوری پول تشویق می کند.

پول یا وقت؟ بعضی از والدین تمام وقت خود را در محل کار می گذرانند تا از رفاه فرزندان خود اطمینان حاصل کنند. آنها موفق می شوند و می توانند با صرف هزینه برای آنها جبران کنند ، اما آیا واقعاً پول زیادی غیبت والدین آنها را جبران می کند؟ هرگز. والدین خوب مبلغ معقولی به فرزندان خود می دهند و در عوض وقت بیشتری را با فرزندان خود می گذرانند.

منبع:
تاپ پرشین

چه کنیم تا کودکمان از لوازم آرایش استفاده نکند؟

نازنین بازدید : 5 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

تقریباً همه کودکان به ویژه دختران علاقه وصف ناپذیری به لوازم آرایشی دارند. بیایید این را بپذیریم – تنوع رنگ ، بسته بندی جذاب و لوازم آرایشی در این کنجکاوی بی تأثیر نیست. البته نباید فراموش کنیم که تقلید از شخصیت های کارتونی ، افراد اطراف شما و از همه مهمتر خودتان دلیل اصلی جذب بچه ها به کمد شماست.

ما راه حل هایی برای شما در نظر گرفته ایم تا میل فرزندتان به آرایش را کاهش دهد.
مراقب باش! واکنش اولیه شما نسبت به رویارویی با فرزندتان بسیار مهم است. عصبی بودن شما ممکن است کنجکاوی او را افزایش دهد. از طرف دیگر ، اگر او را تشویق کنید یا از او ، که در حال حاضر کوچکی رنگارنگ است ، عکاسی کنید ، احساس می کند که کار او را دوست دارید و اکنون جالب تر شده اید. بنابراین آرام باشید و از راهکارهای زیر استفاده کنید:

کاملا منطقی صحبت کنید

برای کودک خود توضیح دهید که استفاده از مواد آرایشی اصلاً مناسب سن او نیست. زیرا معمولاً توسط افرادی که روی صورت لکه دارند یا می خواهند جوان تر به نظر برسند ، استفاده می شود. به او بگویید كودكان آنقدر كامل هستند كه استفاده از این مواد ضروری نیست. آنها باید بدانند که با استفاده از مواد آرایشی پوست لطیف آنها آسیب دیده است.

جایگزین مناسبی داشته باشید

دختر کوچک شما که می خواهد زیباتر شود چه مشکلی دارد؟ دستکش ، تاج ، سنجاق و منگوله های رنگارنگ او را بگیرید و تکنیک های متفاوتی برای بستن موهایش به او بیاموزید و نشان دهید که اینها برخی از مواد آرایشی مناسب سن هستند.

چه کنیم تا کودکمان از لوازم آرایش استفاده نکند؟

برای کودک خود توضیح دهید که استفاده از مواد آرایشی اصلاً مناسب سن او نیست.

یادآوری حافظه

مطمئناً روز تلخی را به یاد دارید که پوست مورد علاقه شما به دلیل شیطنت زخم کوچکی داشته است. آن روز را به او یادآوری کنید تا بداند زخم یا خراش یا آسیب های پوستی آزار دهنده است. سپس به او بگویید که استفاده ناصحیح از مواد آرایشی به پوست حساس آسیب می رساند و آن را لطفا.

شما الگوی فرزندان خود هستید

این بار ایستاده ای! آره. باید سعی کنید آرایش کمتری در مقابل چشمان کودکان انجام دهید. آنها شما را به عنوان الگوی خود درک می کنند و آنچه را که درباره شما می بینند تکرار می کنند. سراغ آرایش هایی بروید که از دید کودکان دور است.

مواد آرایشی رنگارنگ و وسوسه انگیز خود را جلوی چشمان خود قرار ندهید

بچه ها بیش از هر وسیله شخصی رژلب ، لاک ناخن و رژگونه را دوست دارند. سعی کنید برای این گلهای کوچک مکانی خاص و غیرقابل دسترسی پیدا کنید.

منبع:

تودی نیوز

چطور فرزندمان یک مدیر موفق شود؟

نازنین بازدید : 7 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

مسیر موفقیت کودک ما ، به عنوان والدین و مراقبان در دست ماست. ما می توانیم الگوی خوبی باشیم و مهارتهایی را به کودکان خود بیاموزیم که در دنیای رقابت امروز مجهز شوند و یا به آنها اجازه دهیم قربانی تفکراتی شوند که صرفاً برده خواسته های دیگران است.

این مسئولیت بزرگی است ، اما وقتی پدر و مادر می شوید ، باید این مسئولیت را نیز بپذیرید. زیبایی تربیت کودکانی که بعداً به عنوان مدیر و رهبر موفقی تبدیل می شوند این است که کارهای کوچکی که هر روز انجام می دهیم آنها را در جایگاه افرادی قرار می دهد که شایسته مدیر و رهبر هستند.

۱٫ الگوی خوبی برای هوش هیجانی باشید

هوش هیجانی یا EQ چیزی است که در هر یک از ما وجود دارد و تا حدی غیرقابل لمس است. هوش هیجانی بر رفتار مدیریتی ما و حل مشکلات اجتماعی ما تأثیر می گذارد و به ما کمک می کند تا تصمیمات فردی بگیریم که منجر به نتایج مثبت شود.

کودکان هوش هیجانی را از والدین خود می آموزند. کودک شما هر روز شما را می بیند و رفتار و شخصیت شما را درست مثل یک اسفنج می بلعد. کودکان با عواطف و احساسات شما سازگار می شوند و آنها رفتار شما را در تمام محرک های عاطفی الگو می کنند.

هوش هیجانی یکی از بزرگترین عوامل موفقیت در مناصب رهبری است. TalentSmart بیش از یک میلیون نفر را آزمایش کرده و دریافته است که هوش هیجانی در بالای ۵۸٪ عملکرد مدیر عامل شرکت است. خوب است بدانید که ۹۰٪ رهبران برجسته و برجسته اکولایزر بالایی دارند.

اکثر مردم تقریباً هیچ کاری برای رشد هوش هیجانی خود انجام نمی دهند. در آزمایشات ، فقط ۳۶٪ از افراد قادر به شناسایی دقیق هوش هیجانی خود بودند. کودکانی که از هوش هیجانی بالایی برخوردارند ، مهارت های شخصی و اجتماعی خود را وارد دنیای بزرگسالان می کنند و آنها را مدیر موفق و موفقی می کنند ، هم در محل کار و هم در زندگی.

ویژگی های یک مدیر موفق

هوش هیجانی یکی از بزرگترین عوامل موفقیت در مناصب رهبری است

۲. خیلی درگیر نتیجه گرفتن نشوید

بیشتر والدین وسواس زیادی در دستاوردهای فرزندان خود دارند زیرا معتقدند که با این سخت گیری ها فرزندشان موفقیت بیشتری کسب خواهد کرد. کودکانی که در نتیجه تلقین والدین چنان متعهد به بهترین بودن می شوند ، چنان روی نتیجه نهایی و جوایز و پاداش ها متمرکز می شوند که هرگز آنها را نمی فهمند و آنها را لمس نمی کنند! همه این کودکان خود را در حال بالا رفتن و کسب رتبه های بالا می بینند و وقتی به مکانی می رسند که زندگی واقعی آنها را نشان می دهد ، با ناراحتی از خواب بیدار می شوند.

۳٫ فرزندان خود را با پاداش غرق نکنید

کودکان برای کسب اعتماد به نفس و اعتماد به پاداش و تشویق نیاز دارند. اما زیاده روی در آنها دیگر به آنها اعتماد به نفس نمی دهد. کودکان برای تبدیل شدن به رهبرانی موفق باید خود را باور داشته و به خود اعتماد کنند. اما اگر با انجام برخی کارهای کوچک ، احساسات شما منفجر شود و فکر کنید با افزایش کارهایی که انجام داده اید ، او را تشویق می کنید ، او را ناراحت کرده و به او عزت نفس کاذب می بخشید. همیشه به فرزند خود بگویید و نشان دهید که چقدر به داشتن او افتخار می کنید و از زحماتش تعریف و تمجید می کنید ، اما او را سوپراستار نکنید و خود و او را گول نزنید.

۴- بگذارید او ریسک و شکست را تجربه کند

موفقیت در تجارت و زندگی بدون خطر امکان پذیر نیست. وقتی والدین بیش از حد به فرزند خود اهمیت می دهند ، او هرگز نمی تواند ریسک کند و عواقب آن را ببیند. هنگامی که اجازه ندارید شکست بخورید ، معنای خطر پذیری را نمی فهمید. رهبر تا زمانی که طعم تلخ شکست ناشی از خطر را نچشید ، نمی تواند خطرات مناسب و دردناک را بچشد.

چطور فرزندمان یک مدیر موفق شود؟

راه موفقیت با شکست هموار شده است! وقتی سعی کنید از شکست فرزندتان جلوگیری کنید و به قول خودتان از عزت نفس او حمایت کنید ، او قادر به مقاومت در برابر شکست لازم و مقدمه پیروزی نخواهد بود. مطمئناً نمی نشینید و شکست او را تماشا می کنید ، اما هر زمان که او شکست خورد ، باید از او حمایت کنید ، به او بگویید که از او مراقبت می کنید ، از او مراقبت کنید و درک کنید که شکست خوردن چقدر دردناک است. حمایت شما به او اجازه می دهد هیجان تجربه خود را بپذیرد و باور کند که به تلاش بیشتر و بیشتری نیاز دارد.

۵- به او بگویید نه

از دست دادن کودک راهی مطمئن برای محدود کردن رشد مهارت های اوست. برای اینکه فرزند شما در آینده یک مدیر موفق باشد ، باید یاد بگیرد که رفاقت و پاداش فوری نیست و گاهی اوقات باید منتظر بماند و سخت برای موفقیت های مهم زندگی خود تلاش کند. کودکان باید صبر کنند و هدف گذاری کنند و لذت تلاش برای رسیدن به آنها را تجربه کنند. نه گفتن به کودکان در حال حاضر می تواند ناامید کننده باشد ، اما در نهایت آنها یاد می گیرند که چگونه با آن کنار بیایند.

۶٫ بگذارید مشکلات خودش را حل کند

مهارت حل مسئله یکی از اساسی ترین ویژگی های یک مدیر موفق است. اگر شما به عنوان پدر و مادر ، همیشه مشکلات فرزند خود را خودتان حل کنید ، هرگز نمی توانید روی پاهای خود بایستید. کودکانی که همیشه کسی دارند که باید به آنها فکر کند و آنها را نجات دهد ، بدشانسی هایشان را جمع می کند و مسائل را برطرف می کند ، تمام زندگی خود را منتظر می مانند تا شخصی بیاید و کار خود را انجام دهد. رهبران موفق وارد عمل می شوند و مسئولیت پذیر و متعهد هستند.

۷٫ بگذارید گفتار و کردار شما یکی باشد

رهبران واقعی صادق و منصف هستند. آنها کامل نیستند ، اما با انجام آنچه می گویند اعتماد دیگران را جلب می کنند. فرزندان شما نیز می توانند به راحتی این مهارت را کسب کنند ، اما تنها در صورتی که ببینند شما آنچه را که می گویید انجام می دهید. برای واقعی و اصیل بودن ، باید در همه زمینه ها صادق باشید ، نه تنها در گفته ها و کارها ، بلکه در خود واقعی خود نیز صادق باشید. وقتی گفتار و کردار شما یکسان باشد ، هر دو با آنچه ادعا می کنید مطابقت دارد. فرزندان شما این هماهنگی را خواهند دید و انگیزه آن را خواهند داشت.

منبع:

سفیر نیوز

کادو تولد برای دختر 20 ساله

نازنین بازدید : 6 یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

هدیه گرفتن برای دختر خانم های جوان کار چندان ساده ای نیست هرچند که محصولات در نظر گرفته شده برای هدیه و کادو از تنوع بیشتری بر خوردار خواهد بود. با ورود به یادمه شاپ با تنوع بی نظیری از محصولات رو به رو خواهید شد. محصولات پیشنهاد شده بسیار مناسب هدیه تولد دخترانه می باشد.

https://saripan.ir/کادو-تولد-برای-دختر-20-ساله/

9) پابند استیل دخترانه طرح SHELL

پابند استیل دخترانه طرح SHELL دارای جنس استیل میباشد که حساسیت زا نیست و رنگش ثابت میماند. این پابند زیبا دارای رنگ بدنه طلایی با مهره های قلبی رنگ صدفی میباشد. این محصول قابلیت تغییر سایز را دارد و زنگوله ای در یک طرف آن طراحی شده که در هنگام راه رفتن صدا میدهد. جنس آن بسیار مقام است و به سختی پاره میشود.


10) انگشتر زنانه سه قلوی قلب دار

انگشتر زنانه سه قلوی قلب دار همان طور که از نامش پیداست سه ردیفه است. این انگشتر یکی از گزینه های خوب برای هدیه دادن است چرا که ظاهر اسپرتی دارد و برای همه ی خانم ها در تمامی سنین مناسب است. دو ردیف اول از انگشتر ها به هم نزدیک است و روی آن با نگین های اتمی ریز به رنگ سفید پوشانده شده است. ردیف سوم از این انگشتر با طرح قلبی است و نسبت به دو ردیف قبلی فاصله ی بیشتری دارد. این انگشتر به خاطره مدل و سبکی که دارد بیشتر شبیه انگشتر های بند انگشتی است و حتی اگر دست های ظریفی نداشته باشید به دست ظرافت میبخشد. طرح رکاب آن ساده و به صورت نیمه باز است. رنگ این انگشتر نقره ای است و مخصوص کسانی است که عاشق زیورآلات به رنگ سفید یا همان نقره ای هستند و مناسب هدیه تولد دخترانه می باشد.


11) گوشواره استیل دخترانه طرح Crown

یکی از مدل های پر طرفدار در بین گوشواره های با سنگ سواروفسکی است که دارای دو رنگ سبز و آبی می باشد. این محصول ساخت اتریش است و از کیفیت بالایی برخوردار است.رنگ بدنه با سنگ آبی رزگلد است و رنگ بدنه در سنگ سبز استیل میباشد. بر روی تاج آن نیز نگین های ریز سواروفسکی بکار رفته است. شما می توانید این زیورآلات را از فروشگاه اینترنتی یادمه شاپ تهیه کنید.


12) گردنبند زنانه استیل سواروفسکی طرح SHELL

گردنبند زنانه استیل سواروفسکی طرح SHELL دارای خاصیت ضد زنگ زدگی و ضد حساسیتی که دارد و همین طور طرح زیبا و منحصر به فردش به عنوان یکی از گزینه های مناسب برای هدیه دادن به شمار می رود. گردنبند زنانه استیل طرح صدف سواروفسکی دارای نگین های اتمی زیبا و سنگ سواروفسکی است که ساخت کشور اتریش است.این هدیه تولد دخترانه بسیار شیک بوده و از قیمت مناسبی برخوردار است.


13) رژ لب جامد برند doucce

رژ لب جامد برند doucce دارای ماندگاری به مدت هشت ساعت می باشد. این محصول دارا ی تاریخ انقضا بوده و از ضمانت اصالت کالا برخوردار است. رژ لب جامد برند doucce ساخت کشور آمریکا بوده واین محصول پوست پوست نمیشود و ترک نمیخورد. این محصول یکی از محصولاتی است که برای هدیه تولد دخترانه متناسب است و یادمه شاپ این محصول را با ضمانت اصالت کالا در اختیارتان قرار می دهد.


14) ریمل برند دوسه doucce

این ریمل اورجینال بوده و برای اطمینان از اصل بودن محصول میتوانید به حروف حک شده ی کلمه ی اورجینال در محصول دقت کنید. این ریمل پلمپ شده است و روی آن برچسب هولوگرام وجود دارد به علاوه برند دوسه نیز در خود محصول وجود دارد. این محصول دارای ضمانت اصالت کالاست. فرچه ی موجود در ابتدای سر ریمل طوری طراحی شده است که باعث حجم دهندگی و پرپشت کردن مژه ها میشود. این ریمل خاصیت ضد آب داشته و ماندگاری بالای محصول باعث میشود آرایشی شیک و تمیزی داشته باشید. این محصول دارای تاییدیه از وزارت بهداشت است و تاریخ تولید و تاریخ انقضای آن در محصول درج شده است. این محصول دارای جعبه می باشد واطمینان از سلامت خاطر را به خریدار می دهد. این محصول مناسب برای آرایش چشم در مصرف روزانه و یا حتی میهمانی ها هم هست. به دلیل ماندگاری بالا و ضد آب بودن میتوان روزانه در محیط خارج از خانه هم به راحتی استفاده کرد.این محصول درکنار یک محصول دیگر یکی از بهترین هدیه تولد دخترانه به حساب می آید.


15 ) اپلیدی فیلیپس مدل PHILIPS – PH6006

دارای ویژگی هایی شامل چهار کاره با سری های مختلف (سوهان ، َََموچین، شیور، سری موکن بزرگ)، برس تمیز کننده دارد و لیف پاک کننده، همین طور با جنس موچین استیل ضد زنگ و غیر قابل شستشو و تعداد موچین 28 عدد مقاومت در برابر آب ندارد.قابلیت تنظیم سرعت دارد.تعداد سری4 عدد و مدت زمان استفاده 45 دقیقه, - مدت زمان لازم برای شارژ شدن 6 ساعت می باشد. یادمه شاپ محصولات متنوعی را در اختیارتان قرار می دهد.


16) بند انداز بیبی باس نانو مدل BY-2688

بند انداز بیبی باس نانو مدل BY-2688، دارای موچین استیل ضد زنگ و چراغی برای روشن کردن نور تا نقاطی که مو دارند را راحت تر مشاهده کنید. این محصول قابل شستشو نیست و دارای پودر و آداپتور برای شارژ کردن است. با استفاده از آن تمامی موهای کوتاه و بلند را میتوانید از بین ببرید. این محصول ساخت کشور چین بوده و برای تمامی خانم ها مناسب است. این وسیله هدیه تولد دخترانه مناسبی برای دختر خانم های جوان است.


17) عطر ادکلن زنانه برند کالکشن CAROLINA HERR کد 003

عطر ادکلن زنانه برند کالکشن CAROLINA HERR کد 003 با رایحه گرم و شیرین و نت بویایی میوه و چوب و حجم 25 میل یکی از پر طرفدار ترین عطرجیبی زنانه با رایحه ماندگار می باشد که در بین افراد بسیار پر طرفدار است. این ادکلن زنانه از نوع برند کالکشن بوده و ساخت کشور امارات است و دارای هولوگرام اصالت کالا می باشد.


18) اسپری بادی پرفیوم زنانه دلوکس مدل CHANGE

اسپری بادی پرفیوم زنانه دلوکس مدل CHANGE، نوعی از اسپری زنانه با برند دلوکس و ساخت کشور امارات است که این اسپری رایحه شیرین و معتدل و ماندگاری بالایی دارد. حجم این محصول 120 میل است و دارای جعبه فابریک می باشد. هم چنین دارای هولوگرام اصالت کالا و تاییدیه بهداشت است. این هدیه تولد دخترانه به خاطر رایحه خوبی که دارد در خاطرات ثبت می شود.

ویژگی های یک فرش دستباف خوب و با کیفیت

نازنین بازدید : 6 یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

فرش دستباف به عنوان کالای نمادین کشور ایران است تا جایی که وقتی نام فرش دستباف در سراسر دنیا به زبان می آید کشور ایران در ذهن ها تداعی می شود چرا که بهترین و زیباترین فرش ها در جهان فرش های دستباف ایرانی است .اما متاسفانه در سالهای اخیر فرش دست باف نسبت به گذشته کمتر خریداری می شود .

در گذشته فرش دستباف حرف اول را میزد و به عنوان پس اندازی برای آینده محسوب می شد که با گذشت زمان و کهنه شدن به ارزش آن افزوده شده و گرانبهاتر می شد.امروزه به دلیل قیمت گران فرش دستباف و مقایسه قیمت آن با فرش ماشینی توان خرید این فرش از عهده بسیاری از افراد بر نمی آید .

اما خرید فرش دست باف به این خاطر که عمر طولانی دارد و با پا خوردن به قیمت آن افزوده می شود و شما می توانید آن را به عنوان پس اندازی برای آینده در نظر بگیرید بسیار به صرفه است .

همچنین با خرید این هنر ارزشمند نه تنها قدردان هنرو هنرمند تولید کننده آن هستیم بلکه به سلامت خود نیز کمک کرده ایم چون فرش دستبافت انرژی دهنده و ضدآلرژی است. در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با خصوصیات فرش دست باف آشنا می کنیم.

فرش دستباف

فرش دستباف ایرانی از بهترین و زیباترین فرش ها
فرش دستباف نماد ملت ایران
فرش واژه ای عربی به معنای زمین است و در زبان فارسی به معنای مفاهیمی مانند گسترده شدن، زیرانداز و کفپوش است. تاریخچه بافت و تولید فرش در ایران به دوران صفویه (1736 1501 میلادی) برمی گردد. قرن 16 و 17، آغاز شکوفایی هنر «فرش»بافی در ایران است.

حدود یک سوم فرش دستباف کل دنیا در ایران بافته می شود و 30 درصد از بازار صادرات فرش دستباف در دنیا، در دست کشور ماست. فرش دستباف ایرانی در سه قالب اصلی ترنج، خشتی و افشان بافته می شود که لچک ترنج طرفدار زیادی نسبت به باقی طرح ها دارد و اکثر فرش های موجود در خانه های ایرانیان طرح ترنج است که در اطراف حاشیه هایی پهن و در وسط طرح های بیضی و دایره ای دارد و این طرح در فرش های دستباف، از معماری دوره اشکانیان الهام گیری شده است. اگر می خواهید فرش دستباف بخرید ، بهتر است قبل از این کار نکته هایی را که برای خرید یک فرش دستباف خوب لازم است، بدانید.

آموزش حذف اکانت فیس بوک در گوشی اندروید (و نکات مهم)

نازنین بازدید : 7 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

شاید بعد از شنیدن شایعات اخیر درباره ی این که فیسبوک از اطلاعات میلیون ها کاربر سو استفاده کرده است، به فکر حذف کردن اکانت فیس بوک خود افتاده باشید؛ بنابراین در این مطلب به آموزش حذف اکانت فیس بوک در گوشی های اندروید می پردازیم.

مراحل حذف اکانت فیس بوک در گوشی اندروید
۱ ـ شناخت تفاوت بین دی اکتیو کردن و حذف کردن اکانت فیس بوک

۲ ـ دی اکتیو کردن اکانت فیس بوک

۳ ـ حذف دائم اکانت فیس بوک

۴ ـ آرشیو کردن اطلاعات اکانت فیس بوک

۱ ـ شناخت تفاوت بین دی اکتیو کردن و حذف کردن اکانت فیس بوک
نرم افزار فیس بوک دو روش مختلف برای حذف کردن اکانت فیس بوک از شبکه های اجتماعی ارائه کرده است. اولین روش پیشنهادی فیس بوک، دی اکتیو کردن اکانت است. با دی اکتیو کردن اکانت، پروفایلتان از قسمت سرچ حذف خواهد شد و دوستانتان نمی توانند تایم لاین اکانتتان را ببینند، اما همچنان بعضی از اطلاعاتتان مثل پیام ها باقی خواهد ماند.

اگر قصد دارید بعد از مدتی دوباره اکانت فیس بوک خود را فعال کنید، پیشنهاد می کنیم اکانت خود را به طور موقت دی اکتیو کنید تا بعد ها بتوانید دوباره آن را بازگردانی کنید. برای بازگردانی اکانتتان تنها کافی است به وب سایت فیس بوک مراجعه کنید و وارد اکانت قدیمی خود شوید.

دومین روش پیشنهادی فیس بوک، حذف دائم اکانت است. با حذف کردن دائمی اکانت فیس بوک، تمام اطلاعاتتان در فیس بوک مثل اطلاعات شخصی، عکس ها، پیام ها و… حذف خواهد شد.

هنگام حذف دائمی اکانت فیس بوک، باید بدانید که ممکن است ۹۰ روز طول بکشد تا تمام اطلاعاتتان به طور کامل از سرورهای شرکت فیس بوک حذف شود. همچنین بعضی از اطلاعات مثل داده های Log In هیچوقت از سرورهای فیس بوک حذف نمی شوند و فقط اطلاعات شخصی کاربران حذف می شود.

۲ ـ آموزش دی اکتیو کردن اکانت فیس بوک
بعد از باز کردن نرم افزار فیس بوک در گوشی اندروید، روی دکمه ای که در سمت راست نوار جستجو قرار دارد کلیک کنید. از منوی باز شده، ابتدا گزینه Help & Setting و سپس Account setting را انتخاب کنید.

سپس مسیر General > Manage Account را انتخاب کرده و روی عبات Deactivate کلیک کنید.

در ادامه باید رمز عبور فیس بوک خود را وارد کنید تا بتوانید اکانت خود را به طور کامل دی اکتیو کنید. در همین صفحه، فیس بوک برای مطئمن شدن از تصمیم کاربران برای دی اکتیو کردن اکانت خود، سوالی خواهد پرسید که باید آن را تایید کنید و سپس علت دی اکتیو کردن اکانتتان را مشخص کنید. بعد از دنبال کردن مراحل بالا، حالا می توانید گزینه ی Deactivate یا Cancel را انتخاب کنید.

در ادامه مراحل تصویری آموزش دی اکتیو کردن اکانت فیس بوک را مشاهده می کنید.

delete-facebook-account-1.jpg
delete-facebook-account-2.jpg
delete-facebook-account-3.jpg
delete-facebook-account-4.jpg
delete-facebook-account-5.jpg
delete-facebook-account-6.jpg
delete-facebook-account-7.jpg
۳ ـ آموزش حذف دائمی اکانت فیس بوک
حذف کردن اکانت فیس بوک در گوشی های اندروید بسیار راحت تر از دی اکتیو کردن آن است؛ اما توجه داشته باشید که با حذف کردن اکانت فیس بوک خود، دیگر نمی توانید آن اکانت را بازگردانی کنید و تمام اطلاعاتتان برای همیشه حذف خواهد شد.

اگر مطمئن هستید که می خواهید اکانت فیس بوک خود را حذف کنید، ابتدا باید به آدرس https://www.facebook.com/help/delete-account مراجعه کنید. در ادامه باید وارد اکانت فیس بوک خود شوید.

سپس پنجره ای باز خواهد شد و فیس بوک برای مطئمن شدن از تصمیم کاربران برای حذف کردن اکانت خود، سوالی خواهد پرسید که باید آن را تایید کنید و سپس علت حذف کردن اکانتتان را مشخص کنید. بعد از وارد کردن رمز عبورتان می توانید اکانت فیس بوک خود را برای همیشه حذف کنید.

۴ ـ آرشیو کردن اطلاعات اکانت فیس بوک
در صورتی که قبل از دی اکتیو یا حذف کردن اکانت فیس بوک خود بخواهید اطلاعات اکانتتان را ذخیره کنید، می توانید به راحتی اطلاعات آرشیو شده در اکانت فیس بوک خود را دانلود کنید. این اطلاعات شامل عکس ها، ویدیو ها، پیام ها و اطلاعات مربوط به بخش about در فیس بوک می باشد. متاسفانه نمی توانید اطلاعات آرشیو شده در اکانت فیس بوک را از طریق گوشی دانلود کنید و برای این کار به کامپیوتر نیاز دارید.

برای دانلود اطلاعات آرشیو شده در اکانت فیس بوک خود، ابتدا باید با استفاده از کامپیوتر وارد وب سایت فیس بوک شوید. سپس روی فلشی که در کنار عکس پروفایلتان قرار دارد کلیک کرده و گزینه setting را انتخاب کنید. حالا در منوی باز شده، گزینه Download a copy of your Facebook data را انتخاب کنید.

جدیدترین نسخه اسنپ چت

نازنین بازدید : 12 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

نرم افزار شبکه اجتماعی Snapchat اندروید یکی از محبوبترین و بهترین مسنجر های ساخته شده می باشد که توانسته توجه کاربران زیادی در سراسر جهان را به خود جلب کند. با کمک نرم افزار اسنپ چت شما میتوانید عکس های سلفی بسیار زیبایی بگیرید در اصل دلیل محبوبیت بسیار بالای اسنپ چت همین استیکرها و فیلترهای زنده هستند که باعث می شوند کاربران بتوانند تصاویر سلفی بسیار با کیفیتی را ثبت کند و ذخیره نماید. در زیر برخی از ویژگی های این مسنجر را برای شما نوشته ایم برنامه سناپ چت در ابتدا تنها برای سیستم عامل آی او اس در دسترس بود که هم اکنون کار بران میتوانند نسخه اندروید سناپ چت را دانلود کنند و از آن استفاده نمایید .

https://today-news.ir/دانلود-برنامه-اسناب-چات/

برخی از قابلیت های Snapchat در اندروید :
 قابلیت چت متنی
امکان برقراری تماس صوتی و تصویری با سایر کاربران این شبکه همراه با فیلترهای زنده در هنگام برقراری تماس تصویری
 قابلیت به اشتراک گذاری عکس و فایل با سایر کاربران
امکان پیدا کردن دوستان
دارای بخش استیکر استودیو جهت دسترسی سریع به تمام استیکرها
امکان پیدا کردن استیکر و فیلتر مورد نظر با جستجوی اسم استیکر
 سرعت بسیار بالا در اشتراک گذاری و ارسال پیام
دارای امنیت بالا
ظاهر و رابط کاربری بسیار زیبا
دارای صدها فیلتر و استیکر جذاب
ذخیره عکس ها و ویدیوهای شما در حافظه ابری و اکانت اسنپ شما برای همیشه
امکان ذخیره عکس ها و ویدیوها در گالری یا حافظه ابری و یا هر دو
دارای بخش تنظیمات گسترده
امکان اشتراک گذاری استوری با مخاطبین
آخرین نسخه از برنامه Snapchat اندروید را میتوانید از لینک های زیر دانلود کنید. با نصب اپلیکیشن اسنپ چت دیگر لزومی ندارد دنبال برنامه های ویرایش عکس بگردید چرا که فیلترای بسیار زیبای اسنپ چت شما از برنامه های ویرایش عکس بی نیاز می کند. ما در وب سایت موبایل روز تمام آموزش های مربوط به اسنپ چت را قرار دادیم برای دسترسی به آنها تنها کافی است کلمه اسنپ چت را در سایت جستجو کنید.

چگونه حساب توییتر خود را غیرفعال یا حذف کنیم؟

نازنین بازدید : 5 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

زمانی فرا می رسد که خلاص شدن از شر رسانه های اجتماعی ، راه حلی است که ما به آن نیاز داریم و ما در این مطلب راه حل خارج شدن از توییتر را به شما آموزش می دهیم.

 https://club-news.ir/پاک-کردن-اکانت-توییتر/

در این مطلب ما دو روش را به شما آموزش می دهیم:

(الف) حذف دائمی توییتر

(ب)غیرفعال کردن موقت توییتر.

 

چگونه حساب توییتر را حذف کنیم؟

چگونه داده ها را از توییتر بارگیری کنیم؟

قبل از اینکه در نهایت توییتر را ترک کنید ، باید تمام داده های خود را از توییتر (توییت ، خاطرات و موارد دیگر) بارگیری کنید و در اینجا یک روش ساده برای انجام این کار وجود دارد:

 

به توییتر بروید و وارد حساب کاربری توییتر خود شوید.

روی Profile خود ضربه بزنید و به گزینه  Settings بروید.

 

آموزش کار با توییتر, شبکه اجتماعی توییتر
غیرفعال کردن حساب توییتر

 

تنظیمات حساب را انتخاب کنید ، روی گزینه Twitter Data Data خود ضربه بزنید و رمز عبور خود را تایپ کنید تا داده ها را دریافت کنید.

 

آموزش کار با توییتر, شبکه اجتماعی توییتر
 

در پی این امر ، توییتر درخواستی را برای همین مورد دریافت می کند و به شما از طریق ایمیل اطلاع می دهد که چه زمان بایگانی آماده بارگیری است.

برای دانلود بایگانی می توانید بر روی لینک موجود در نامه کلیک کنید.

 

غیرفعال کردن توییتر به طور موقت ؟

اگر احساس می کنید می خواهید مدتی از توییتر دور باشید ، می توانید بطور موقت و بدون حذف حساب توییتر خود این کار را انجام دهید. در اینجا راهنمایی در مورد چگونگی غیرفعال کردن موقت توییتر آورده شده است:

توییتر را باز کنید.

به حساب توییتر خود وارد شوید.

از منوی تنظیمات موجود در زیر گزینه More گزینه Settings and Privacy  را انتخاب کنید.

 

آموزش کار با توییتر, شبکه اجتماعی توییتر
 

بر روی Account ضربه بزنید و گزینه  Deactivate  را انتخاب کنید.

 
پیشنهاد ویژه
اجاره ویلا در شمالاجاره ویلاهای لوکس شمال لب دریا باقیمت خوبخدمات خانه و خانواده,تصفیه آب و هواخرید دستگاه تصفیه آب با شرایط اقساطیخدمات خانه و خانواده,تصفیه آب و هواموثرترین راه پاکسازی هوای خانه

آموزش کار با توییتر, شبکه اجتماعی توییتر
 

برای غیرفعال کردن توییتر ، رمز عبور خود را دوباره وارد کنید.

 

غیرفعال کردن توییتر در Android و iOS :

روند غیرفعال کردن توییتر برای کاربران Android و iOS بسیار ساده و شبیه به روشی است که از طریق نسخه وب توییتر انجام شده است:

 شما باید برنامه توییتر را در Android یا iOS باز کنید.

به منوی Settings and Privacy بروید و گزینه Account را انتخاب کنید.

پس از این ، فقط روی گزینه Deactivate ضربه بزنید ، دوباره رمزعبور خود را وارد کنید ، و خارج شوید.

 

نحوه فعال سازی توییتر

روند غیرفعال کردن توییتر روند موقت (فقط 30 روز) است. بنابراین ، شما می توانید هر روز ، به سادگی با ورود به حساب توییتر خود 30 روز قبل از غیرفعال کردن به توییت خود بازگردید.

 

چگونه دائماً توییتر را حذف کنیم :

اگر تصمیم گرفته اید که توییتر را دائما حذف کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این نیست که تا 30 روز پس از غیرفعال کردن حساب خود وارد حساب توییتر خود نشوید. پس از عبور از جدول زمانی "30 روز" ، توییتر به طور خودکار حساب شما را برای همیشه حذف می کند.

قالی بافی دو رو

نازنین بازدید : 4 شنبه 11 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

همانطور که گفته شد ، بافت فرش دوبل به دو شکل ثابت و چرخشی انجام می شود و برای بافت فرش ثابت دوبل ، از یک گاوآهن استفاده می شود. در این نوع بافت ابتدا تعداد گره ها بر اساس کارت محاسبه می شود و بر اساس آن یک سوراخ در وسط بسته می شود. در این روش شافت در نظر گرفته شده برای جریان کار بدین صورت است که در ابتدای کار ابتدا اولین واحد از چرخ دنده ایجاد می شود و سپس نخ مورد نظر از زیر تیر عبور داده شده و از قسمت بالای شاخه به شاسی ارسال می شود سر. سپس به پایین مسیر ارسال می شود و پیچ خورده و این عملیات تا انتها تکرار می شود.

قالی بافی دوتایی

در چرخش ثابت ، هر سفر دو طرفه یک گره در نظر گرفته می شود ، اما در چرخش چرخشی یک رشته محسوب می شود. هنگام پیچاندن فرش دوبل فاصله ای از پودها وجود ندارد ، در حالی که در نوع ثابت فاصله ای از پودها وجود دارد. همچنین مهم است که بدانید پارچه ثابت بیشتر برای پارچه هایی که کوچکتر از پارچه های بلند هستند استفاده می شود.

نکات مهم در بافت فرش دو رو
اگر در بافت فرش های دوتایی به تمام لحظات ظریف توجه داشته باشید ، مطمئناً این محصول یکی از منحصر به فردترین فرش های دستباف خواهد بود که از نظر الگو ، رنگ و ترکیب رنگی بی نظیر است. برای اینکه بافت به بهترین شکل انجام شود و در نتیجه فرش بافته شده از کیفیت و ظاهر بسیار خوبی برخوردار باشد ، لازم است قبل از بافت برخی از اشیا objects مورد بررسی قرار گیرد.

در ابتدا و قبل از شروع عملیات بافت ، لازم است که چوب لباسی فرش را بررسی کرده و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید ، زیرا در صورت بروز هرگونه نقص و برجستگی بیش از حد بر روی چوب لباسی فرش ، مشکلات زیادی در هنگام بافت وجود خواهد داشت. . دارم میام. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که سر و پایین با هم موازی هستند. تقارن تیر در محل بافت از دیگر نکات مهم در عمل بافندگی است ، در غیر این صورت به دلیل وزن پود که از یک طرف فرش بافته شده منتقل می شود ، کیفیت مطلوبی نخواهد داشت.

طراحی وب سایت

نازنین بازدید : 6 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

طراحی وب سایت

تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار ها
روزانه هزاران وبسایت در جهان، صدها وبسایت در ایران و احتمالا ده ها وبسایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی میگردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. آژانس خلاقیت کیوی سایت با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

 

مشاوره طراحی سایت

اگر در حال حاضر یک وبسایت دارید اما زمان زیادی از فعالیت آن میگذرد، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با تجربه کیوی سایت بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن اعمال کنند؛ در این صورت می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وبسایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید، تیم مجرب کیوی سایت آماده است تا با طراحی وبسایت خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازد.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟ سایت یا شبکه های اجتماعی؟
شبکه های اجتماعی صرفا به بهبود ارتباط شما با مخاطبانتا

فرض کنید صاحب یک وبسایت فروشگاهی هستید، اینکه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا عکس محصولات را به آنها نشان دهید کافی نیست، بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی جامع و مناسب، شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کنند. همچنین میتوانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید.

البته با انجام بازاریابی شبکه های اجتماعی میتوانید فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و بهترین نتیجه را از آن بدست آورید.

طراحی وبسایت حرفه ای
تخصص های دخیل در طراحی وب سایت
افرد و تخصص های مختلفی در روند طراحی سایت نقش دارند. شرکت کیوی سایت طی سالها فعالیت حرفه ای در این زمینه، متبحرترین و متخصص ترین ها در حوزه طراحی وبسایت را در قالب یک تیم منسجم در کنار هم قرار داده تا بهترین خروجی ممکن حاصل شود. سفارش طراحی سایت شما از اولین گام یعنی مشاوره تا آخرین گام یعنی راه اندازی، بدست بهترین افراد سپرده خواهد شد. همانطور که در ساختن یک برج بلند قامت اشخاص مختلف با تخصص های متفاوت در کنار یکدیگر فعالیت میکنند، در کیوی سایت نیز پروژه طراحی سایت توسط تحلیلگران، طراحان، برنامه نویسان، پشتیبانان و مدیران پروژه به شکلی هماهنگ و ساختار یافته انجام میشود. پس از پیاده سازی کامل سایت، متخصصین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی کیوی سایت، پیشنهادات حرفه ای خود را جهت ورودی شکوهمندانه و حضوری موفق در محیط مجازی، به مشتریان محترم ارائه میکنند.

فاکتورها و مفاهیم طراحی سایت
همواره طراحی وبسایت در چهارچوب و قالب مشخصی انجام میشود. رعایت استانداردها و اصول طراحی وبسایت و همچنین توجه به تکنولوژی های روز طراحی وبسایت در این امر مؤثر است.

استانداردهای طراحی وبسایت
طراحی سایت اصولی
ریسپانسیو (واکنشگرا)
سرعت سایت
طراحی وب سایت، یعنی سایت مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود. یکی از مهم ترین قواعدی که کیوی سایت در طراحی سایت لحاظ میکند، سئو و بهینه بودن وبسایت از لحاظ ساختاری است. تحلیلگران سئوی کیوی سایت، تمامی نکات را بررسی میکنند تا وبسایت بر اساس استانداردها تولید شده و مورد تایید موتورهای جستجو قرار گیرد. ما طرز فکر موتورهای جستجو را میشناسیم و به شما کمک میکنیم تا آن ها نیز شما را بشناسند تا نهایتا به کسب جایگاهی مناسب منجر شود.

فاکتورهای سایت شرکتی
معتقدیم که طراحی سایت شرکتی باید بگونه ای باشد که تصویری مناسب و حرفه ای از کسب و کارتان ارائه دهد. تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان برای اولین بار از طریق وبسایت یک شرکت با کسب و کار آن آشنا میشوند. لذا طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که اطلاعات جامع و مفیدی را از فعالیت شرکت به بهترین شکل ممکن ارائه داده و بازدیدکننده را در همان اولین مراجعه به هوادار دائمی تبدیل کند.

فاکتورهای سایت فروشگاهی
ملاک موفقیت یک فروشگاه در سطح شهر، با ملاک های موفقیت یک فروشگاه آنلاین تفاوت های قابل توجهی دارد. آژانس خلاقیت کیوی سایت به دلیل آشنایی کاملی که با فضای کسب و کار آنلاین و رفتار مشتریان در این سایت ها دارد، گزینه ای ایده آل برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی است. سایت فروشگاهی باید امکان توسعه و گسترش را در آینده داشته باشد تا بخوبی پذیرای محصولات جدید و تعداد بالای مشتریان باشد. کیوی سایت امروز وبسایتی را برای فرداها طراحی میکند. با توجه به پیشرفت دائمی تکنولوژی های وب و تغییر سلایق کاربران، یک وبسایت باید با بسترسازی مناسب، قابلیت پذیرش امکانات جدید در آینده را داشته باشد.

تعداد صفحات : 9

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 87
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 61
 • باردید دیروز : 44
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 116
 • بازدید ماه : 154
 • بازدید سال : 1,224
 • بازدید کلی : 1,508