loading...

ست هدیه مردانه

راهنمای خرید ست هدیه مردانه

طراحی سایت برای مبلمان

نازنین بازدید : 11 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

طراحی سایت مبلمان در دنیایی که مخاطبان با دسترسی به منابع مختلف در جستجوی ایده ها و طراحی های متنوع هستند اهمیت بسیار بالایی دارد. طراحی وب سایت مبلمان می تواند جانی دوباره به تجارت شما ببخشد. با طراحی سایت مشتریان بیشتری به تجارت شما روی می آورند. افراد با دسترسی به یک سایت مبلمان به سادگی با سلیقه و نوع طراحی های برند مورد نظر آشنا می شوند.

در دنیای امروز یافتن جامعه هدف برای ارائه محصول به یکی از چالش های بنیادی در حوزه طراحی سایت مبلمان تبدیل شده است. شرکت رایان به شما پیشنهاد می کند که برای طراحی وب سایت مبلمان خود وارد عمل شوید و از مزایای بیشمار این طراحی سایت مبلمان برخوردار شوید. با استفاده از ساخت سایت مبلمان می توانید از فرصت های تبلیغاتی در فضای مجازی استفاده کنید و طراحی های خود را در اختیار جامعه بزرگتری قرار دهید.

https://kiwisite.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%a8%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86/

طراحی سایت تولید کنندگان مبلمان

طراحی سایت تولید کنندگان مبلماناگر تولید کننده مبلمان باشید و طراحی های منحصر به فرد خود را در اختیار داشته باشید قطعا به فضایی برای ارائه و معرفی این طراحی ها در قالب طراحی سایت مبلمان نیاز خواهید داشت. شما با استفاده از خدماتی که شرکت رایان در زمینه ساخت سایت مبلمان ارائه می کند می توانید طراحی های خود را به بهترین شکل ممکن در اختیار مخاطبان و مشتریانی که به دنبال طراحی هایی نظیر طراحی های شما هستند، قرار دهید.

عموما تولیدکنندگان در فضاهای کار کارگاهی مشغول به کار هستند و در این فضا ها خبری از ویترین و یا نورپردازی نیست. افراد در مراجعه به این کارگاه ها سفارشات خود را بر اساس تصاویر بی کیفیت و یا توصیفات شخصی به انجام می رسانند و از اینرو بسیار پیش می آید که سفارش نهایی مشتری با آنچه که در سر داشته است تفاوت بسیاری دارد. در موارد این چنینی اشکال از کارگاه تولید کننده نیست بلکه ابزار های طراحی مناسبی در اختیار مشتری و سازنده قرار داده نشده است. شرکت رایان در ساخت سایت مبلمان این امتیاز را در اختیار صنعتگران گرامی می گذارد که با استفاده از فضای مجازی تمامی قابلیت های خود در قالب طراحی سایت مبلمان در معرض دید کاربران بگذارند و با استفاده از راه اندازی سایت مبلمان شیک و برازنده در فضایی مناسب طرح را به مشتریان عرضه کنند. در ساخت سایت مبلمان کارگاه ها، بخش هایی متنوعی قرار دارد که سفارش مبلمان را برای مشتریان تا جای ممکن ساده و لذت بخش می کند.

طراحی وب سایت مبلمان از جمله توانمندی های شرکت رایان به شمار می آید. این شرکت با برخورداری از تیمی حرفه ای و با اشراف کامل در خصوص نیاز های طراحی سایت مبلمان به یاری شما خواهد آمد و تجارت شما را متحول خواهد کرد. شرکت رایان در ایجاد وب سایت مبلمان تولیدکنندگان عزیر تمام مراحل تولید و ویژگی های ارزنده در ساخت و طراحی مبلمان در این مراکز را به تصویر می کشد و در طراحی وب سایت مبلمان این صنعتگران عزیز هنر این افراد را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان ارائه داده و سایتی درخور را برای این گونه مشاغل طراحی کند.

 

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

 

 

فرم مشاوره رایگان

امکانات طراحی سایت مبلمان

در طراحی وب سایت مبلمان امکاناتی باید در اختیار مشتری قرار گیرد که سفارش و مشاهده طراحی سایت مبلمان را تا جای ممکن برای مشتری ساده کند. مشتری باید در طراحی سایت مبلمان با یک رابط کاربری قدرتمند روبرو شود که پاسخگوی تمام نیاز های مشتری خواهد بود.

 

در راه اندازی سایت مبلمان باید نحوه پرداخت آنلاین و دیگر روش های پرداخت نیز گنجانده شده باشد.

مشتری باید قابلیت تغییر زبان را در اختیار داشته باشد. ترجیحاً زبان فارسی، انگلیسی و عربی جهت صادرات و واردات وجود داشته باشد.

طراحی سایت مبلمان باید سازگار با انواع دستگاه ها باشد و روی گوشی ها تلفن هم به خوبی نمایش داده شود.

در تمامی بخش های طراحی سایت مبلمان باید قسمتی برای ارائه نظرات و پیشنهادات مخاطبان وجود داشته باشد.

آموزش افزودن فونت فارسی به المنتور

نازنین بازدید : 8 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

به همراه المنتور 800+ فونت گوگل ارائه شده است اما اگر شما به فونت های بیشتری نیازی دارید به راحتی می توانید اقدام به اضافه کردن فونت به المنتور کنید. مراحل افزودن  فونت به المنتور به این صورت است :

https://elementorthemes.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d8%af%d9%86-%d9%81%d9%88%d9%86%d8%aa-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%86%d8%aa%d9%88%d8%b1/

 

فونت های سفارشی را بارگذاری کنید (نسخه پرو المنتور)

به داشبورد وردپرس بروید، سپس به زیر منوی المنتور – elementor > فونت های سفارشی – Custom Fonts

روی دکمه اضافه کردن جدید – Add New کلیک نمایید.

یک نام برای فونت وارد کنید و سپس روی دکمه افزودن فونت متغییر – Add Font Variation کلیک نمایید.

بخش های مختلف صفحه اضافه کردن فونت :

1 WOFF : حتما از این فرمت فونت استفاده کنید چون توسط همه مرورگرهای پیشرفته پشتیبانی می شود.

WOFF2: فونت TrueType/OpenType که نسبت به فونت WOFF1 فشرده سازی بهتری ارائه می کند.

TTF: این فونت در اواخر دهه 1980 میلادی توسط شرکت های اپل و مایکروسافت توسعه داده شد.

SVG: فونت های SVG به تصاویر وکتور اجازه می دهد که تا در محیط مرورگرها به نمایش گذاشته شده اند. پیشنهاد می شود که از نسخه های قدیمی آیفون استفاده کنید.

EOT: این فونت بر روی اینترنت اکسپلورر کار می کند ، اما در مرورگرهای دیگر تاثیری ندارد. از این فونت برای پشتیبانی در مرورگرهای اینرنت اکسپلور استفاده کنید.

 

 تغییر وزن – Weights و استایل ها – Styles

وزن – Weights فونت را انتخاب کنید.

یک استایل – Styles را انتخاب کنید.

 روی دکمه انتشار – Publish کلیک نمایید.

برای قرار دادن  فونت های دیگر این مراحل را تکرار کنید.

آموزش اضافه کردن فونت به المنتور

 

مشاهده فونت های اضافه شده

هنگام ویرایش متن با المنتور در لیست فونت ها، فونت های که در مرحله اضافه کردن فونت به المنتور افزوده شده را مشاهده خواهید کرد.

 

به سربرگ استایل – STYLE بروید

برای دیدن فونت های اضافه شده روی تایپوگرافی – Typography > خانواده فونت – Family کنید تا لیست فونت های موجود در المنتور را مشاهده کنید.

پیش نمایش فونت در المنتور

در هنگام انتخاب فونت برای هر ابزاری با رفتن به تایپوگرافی – Typography > خانواده فونت – Family می توانید با کلیک کردن روی منوی کشویی، پیش نمایشی از فونت را می توانید مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که پیش نمایش تنها در هنگام اسکرول کردن فونت ها کار می کند و تمام پیش نمایش های فونت در صفحه بارگیری نمی شود و تنها در صورت درخواست پیش نمایش تغییر می کند. پس از انتخاب کردن یک فونت، تنها منابع در نظر گرفته شده فونت ، بارگیری می شوند.

 

اضافه کردن فونت به المنتور

 

ارورهای که در هنگام افزودن فونت به المنتور رخ می دهد

اگر در هنگام اضافه کردن فونت به المنتور با مشکل روبه رو شدید و فونت اضافه شده شما اجرا نشد از این راهنمایی ها استفاده کنید.

 

پاک کردن حافظه کش

مشکل به وجود آمده ممکن است به خاطر حافظه کش باشد.

 

اگر از افزونه ای برای حافظه کش استفاده می کنید آن را پاک کنید. اگر سرور شما هم از حافظه کش استفاده می کند آن را نیز پاک کنید در صورت لزوم از پشتیبانی هاست درخواست کنید که آن را خالی نمایند.

 پس از پاک کردن تمامی حافظه های نهان دوباره آن را بررسی نمایید. اگر حافظه پنهان به صورت کامل پاک نشده باشد، لازم است از مرورگر دیگری استفاده کنید یا وب سایت را در حالت ناشناس در مرورگر مشاهده کنید.

عدم تطابق HTTP / HTTPS

در صورتی که اخیراً SSL را برای وب سایت خود فعال کرده اید و آدرس از HTTP به HTTPS تغییر کرده است، امکان دارد که فایل های فونت شما دوباره نیاز به آپلود داشته باشند.

 

 به المنتور – Elementor > فونت های سفارشی – Font Custom بروید و اگر آدرس فونت وارد شده با https شروع نمی شود روی دکمه حذف در کنار هر کدام از آن ها کلیک نمایید و سپس دکمه آپلود را کلیک کرده و مجددً فونت ها را آپلود نمایید.

به بخش المنتور – Elementor > ابزارها – Tools بروید و روی دکمه تولید مجدد فایل Regenerate CSS – CSS کلیک نمایید

 آدرس های URL حالا باید https شروع شوند و فونت های شما اجرا می شوند.

تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال

نازنین بازدید : 8 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

نحوه تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

برای تبدیل تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال‎ تنها کافیست اطلاعاتی در مورد مدل هاردتان داشته باشید. همان طور که می دانید هارد ها به 2 اندازه تقسیم می شوند 2.5 و 3.5 اینچی. به همین منظور شما باید باکس هارد خریداری کنید تا بتوانید هارد اینترنال را به اکسترنال تبدیل کنید. ما در این مقاله قصد داریم نحوه تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال‎‎ را به شما آموزش دهیم.

 

https://saripan.ir/%d8%aa%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%84-%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%84-%d8%a8%d9%87-%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af-%d8%a7%da%a9%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%84-9/

فروشگاه تک یک

فروشگاه تجهیزات و لوازم جانبی کامپیوتر

 

خرید هارد اینترنال

زمان مورد نیاز: 20 دقیقه.

 

آموزش نحوه ی تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال‎

 

انتخاب کیت محفظه

در ابتدا شما باید نوع هارد یسکتان را مشخص کنید، سبک طراحی کانکتور هارد دیسک ها تا به امروز به 2 صورت SATA و PATA بوده است. SATA معمولا در لپ تاپ های جدید / رومیزی و یک رابط لبه کارت و PATA در لپ تاپ های قدیمی تر / رومیزی که دارای دو ردیف پین در انتها هستند به کارگرفته شده است.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

مشخص کردن ابعاد هارد دیسک

همان طور که در بالا گفتیم رایانه ها در دو قطر 2.5 اینچی و 3.5 اینچی در بازار موجود اند. شما باید در این مرحله ابعاد هارد دیسک تان را با کمک خط کش مشخص کنید. هارد دیسک هایی که قطر 2.5 اینچی دارند باید معادل با 6.35 سانتی متر باشند و هارد دیسک هایی که قطر 3.5 اینچی دارند باید معادل با 8.89 سانتی متر باشند.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

انتخاب نوع محفظه

به طور کلی محفظه ها در نوع متفاوت هستند آلومینیوم و پلاستیک. ما در این بخش باید نوع محفظه مورد نظر را ‎انتخاب کنیم.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

خارج کردن هارد اینترنال از کامپیوتر

کامپیوتر را خاموش کنید، سپس کیس را باز کنید و هارد دیسک را بردارید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

باز کردن هارد دیسک

به کمک پیچ گوشتی فیلیپس پیچ های اطراف محفظه هارد را باز کنید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

هارد دیسک را روی صفحه مدار قرار دهید.

در این مرحله باید هارد دیسک روی صفحه مدار بچرخد.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

مرتبط کردن کابل اتصال

کابل اتصال نر را از بیرون بزنید و اتصالات ماده را بچرخانید تا تراز شوند.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

محکم کردن اتصالات در کانکتور

بعد از هم تراز کردن این اتصالات آن ها را در سرجای خودشان به آرامی محکم کنید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

هارد دیسک را وارد محفظه کنید.

بعد از برقراری اتصالات، هارد را درون محفظه ای که خریداری کردید، قرار دهید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

بستن پیچ های محفظه

در این مرحله پیج ها را در سر جایشان قرار دهید و آن را ببندید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

هارد اکسترنال را به سیستم متصل کنید.

برای اتصال و استفاده از هارد اکسترنال کافی است فقط رابط را متصل کنید.

تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

نکته مرحله 1: هارد دیسک های SATA توسط دو کانکتور مسطح قابل شناسایی هستند در حالی که هارد دیسک های PATA از دو ردیف پین به عنوان کانکتور استفاده می کنند.

 

نکته مرحله 2: ارتفاع درایوهای 2.5 اینچی متفاوت است. بیشترین حد آن 9.5 میلی متر است و در برخی موارد 12.5 میلی متر نیز هستند، بنابراین هنگام انتخاب باکس هارد به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

 

 

فروشگاه تک یک

فروشگاه تجهیزات و لوازم جانبی کامپیوتر

 

خرید هارد اکسترنال

روش دوم تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال‎

در روش دوم ما از دستگاه Docking استفاده می کنیم، در ادامه نحوی اتصال آن را به شما آموزش می دهیم.

 

1. انتخاب دستگاه Docking : برای انتخاب این دستگاه درست باید شبیه روش اولی که گفتیم دستگاه را انتخاب کنیم. البته امروزه دستگاه هایی وجود دارند که هر دو نوع سایز هارد ها را دارند یعنی هم هارد های 2.5 اینچی و هارد های 3.5 اینچی. و فقط برای مدل های SATA در دسترس هستند.

 

2. حذف هارد اینترنال : در این مرحله شما باید هارد اینترنال را از سیستم خارج کنید.

لگ زنانه ورزشی ارزان

نازنین بازدید : 4 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

بد نیست پیش از پرداختن به راهنمای خرید لگینگ ورزشی زنانه، ابتدا کمی با این پوشش کاملا مدرن و محبوبی که اتفاقا از سوی دختران ایران نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، آشنایی پیدا نمایید. لگینگ در حقیقت نوعی شلوار چسبان برای پوشش پای بانوان تا روی باسن آن ها است که عموما به دلیل راحتی و سبکی خود بیشتر برای انجام تحرکات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد و با این حال می توان از آن به عنوان یک نوع پوشش بیرونی نیز یاد کرد. به همین خاطر لیست بیست تصمیم دارد تا در این مطلب شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید یکی از مُدترین و جدیدترین البسه زنانه آشنا نماید؛ پس با ما همراه باشید.

https://behtarinhash.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%84%da%af-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86-10-%d9%85%d8%af/

نکات مهم هنگام خرید لگینگ ورزشی زنانه

جنس: اولین نکته ای که هنگام خرید لگینگ ورزشی زنانه باید به آن توجه داشته باشید، جنس محصول است. امروزه اغلب لگینگ های زنانه یا از جنس پنبه ای تولید می شوند و یا با پلی استر طراحی و سپس روانه بازار می شوند. انتخاب اینکه لگینگ شما از چه جنسی برخوردار باشد، تنها بسته به سلیقه و نظر شخصی شما خواهد داشت.

 

اندازه: نکته مهم دیگری که باید به هنگام انتخاب یک لگینگ ورزشی زنانه به آن توجه داشته باشید، اندازه آن است. حقیقتش را بخواهید ذات این پوشش زنانه بصورت جذبی است؛ یعنی بدون هیچگونه تعارفی اگر شما از پایین تنه بزرگی برخوردار باشید و از یک لگینگ تنگ و کوتاه نیز استفاده کنید، کاملا عضلات پا و یاسن شما از زیر آن در هر رنگی هم که باشد نمایان می شود. به همین خاطر بهتر است به هنگام خرید هر کدام از این البسه زنانه به سایز و اندازه متناسب با فیزیک بدنی خود، توجه داشته باشید.

 

ساده و یا دارای طرح: بطور کلی لگینگ ها در دو نوع ساده و طرح دار تولید می شوند که این مورد نیز تنها مربوط به سلیقه و نظر شما دارد ولی پیشنهاد می کنیم چنانچه بار اولتان است که می خواهید از یک لگینگ زنانه استفاده نمایید، حتما از نوع بدون طرح و کاملا ساده آن استفاده کنید تا بعدها و با گذشت زمان وقتی به پوشیدن آن عادت کردید، از اعتماد به نفس پوشیدن مدل های طرح دار این نوع پوشش زنانه نیز که اتفاقا بسیار متعدد و متنوع هستند هم برخوردار شوید.

 

جیب: اصولا لگینگ ورزشی زنانه به دلیل نوع کشسان بودن خود، دارای جیب نیست اما از آنجا که برخی از خانم ها عادت به استفاده از جیب های لباس خود حتی اگر کوچک باشند هم دارند، می توان با کمی گشت و گذار در بازار و یا فروشگاه های اینترنتی معتبر با لگینگ هایی مواجه شد که دارای یک یا دو عدد جیب بر روی قسمت بیرونی خود نیز می باشند.

 

رنگ: یکی دیگر از مهمترین نکاتی که توصیه می کنیم حتما به هنگام خرید یک لگینگ ورزشی زنانه به آن توجه ویژه ای داشته باشید، رنگ آن است! امروزه تقریبا همه نوع رنگی چه برای لگینگ های ساده و چه برای لگینگ های طرح دار زنانه در بازار موجود می باشد که شما باید با توجه به نوع استایل و همچنین دیگر لباس هایی که با آن می پوشید،‌ رنگ آن را انتخاب نمایید. بد نیست بدانید که خانم هایی با پایین تنه درشت بهتر است از رنگ های تیره و حتی المقدور ساده جهت کاهش جلب توجه دیگران استفاده نمایند.

 

قیمت لگینگ ورزشی زنانه: قیمت لگینگ ورزشی زنانه با توجه به جنس به کار رفته در تولید آن، برخورداری از قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی، جاذب و فرم دهی آن به بدن و همچنین ساده و یا طرح دار بودن کلی این نوع از پوشش زنانه تعیین می شود که شما باید همیشه به دنبال بهترین ها با توجه به میزان بودجه ای که در اختیار دارید، باشید و سعی کنید برای خود یک خرید مفید را رقم بزنید.

 

تا اینجا با چند نکته درباره انتخاب و خرید لگینگ ورزشی زنانه مناسب آشنا شدیم. در ادامه لیستی از ۲۵ لگینگ ورزشی زنانه ارزان، زیبا و محبوب در بازار ایران را برای شما آماده کرده‌ایم. همه این لگینگ‌ها از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه هر آیتم، می‌توانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره محصول به دست بیاورید.

بهترین قالیچه اشپزخانه

نازنین بازدید : 7 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه از اجزای مختلفی استفاده می شود که هرکدام تاثیر بسزایی در زیبایی این فضا دارند. وجود فرش ها می تواند یکی از مهم ترین فاکتور های جذاب در این فضا باشد که عضو لازم و اجباری در آشپزخانه ها نیستند ولی بعضی از خانواده ‌ها تصمیم می ‌گیرند که در آشپزخانه خود با توجه به سلیقه شخصی از فرش و گلیم استفاده کنند.

https://carpetm.ir/%d9%81%d8%b1%d8%b4-%d8%a2%d8%b4%d9%be%d8%b2%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87/

 بیشتر ایرانی ها در آشپزخانه از فرش استفاده می کنند و آشپزخانه‌ های ایرانی طوری چیده شده اند که با حضور فرش ها زیبا تر می شوند و اگر تصمیم گرفتید که برای آشپزخانه خود فرش خریداری کنید، باید طرح و رنگ و همچنین سبک فرشی که خریداری می کنید با سبک کلی دکوراسیون خانه هماهنگی داشته باشد و از نظر جنس کیفیت خوبی داشته باشد که هم باعث زیباتر شدن فضای آشپزخانه شما شود و هم شست‌وشوی آن برایتان راحت‌تر باشد.

 

 با توجه به این که آشپزخانه‌ها فضایی هستند که در آن مدام با غذا سر و کار دارید، بهتر است در این قسمت از فرشی استفاده کنید که شستشوی آن راحت تر باشد و با چند بار شستشو ظاهر خود را از دست ندهد.

 

حتما بخوانید: مناسب ترین فرش ها و قالیچه ها برای زیر میز غذا خوری

 

 

 

فرش مناسب ابعاد آشپزخانه

در ضمن باید فرش که خریداری می کنید با توجه به ابعاد آشپزخانه شما خریداری شود و نه خیلی بزرگتر و نه خیلی کوچکتر باشد و بهتر است برای آشپزخانه خود فرش های ماشینی خریداری کنید، چون فرش های ماشینی خیلی راحت‌تر شستشو می شوند و به طور کلی شستشوی فرش های ماشینی از فرش‌های دستباف راحت تر هستند.

 

 در انتخاب رنگ فرش آشپزخانه نیز دقت زیاد داشته باشید زیرا رنگ فرش باید حتما متناسب با رنگ دکوراسیون آشپزخانه باشد و آشپزخانه فضایی است که با وسایل مختلف زیادی سر و کار دارد و بیشترین رفت و آمد در این قسمت صورت می‌گیرد، پس باید رنگ فرش آشپزخانه خیلی روشن نباشد تا مدام کثیف نشود و نیاز به شستشو پیدا کند.

 

 در قسمت آشپزخانه در خیلی از خانه ها، به جای فرش از گلیم استفاده می کنند، مخصوصا خانواده های ایرانی که علاقه زیادی به استفاده از گلیم ها دارند و طرح های مختلف گلیم های ایرانی آنقدر جذاب است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند و شما می توانید از این گلیم ها را در ابعاد مختلف در آشپزخانه خود استفاده کنید.

 

 همچنین می توانید از فرش های فانتزی هم در این فضا استفاده کنید که تمام این ها مطابق با سلیقه شما خواهد بود و بهتر است فرشی برای آشپزخانه انتخاب کنید که با هندسه آشپزخانه هماهنگی داشته باشد. اگر آشپزخانه شما مستطیلی است می توانید از فرش های باریکتر که طول بیشتری دارند استفاده کنید.

 

 

 

 

 

بهترین مدل فرش آشپزخانه+نمونه

بهترین مدل فرش آشپزخانه+نمونه

 

 

 

 

بهترین مدل فرش آشپزخانه+نمونه

بهترین مدل فرش آشپزخانه+نمونه

 

 

 

 

 

 

 فرش آشپزخانه جهیزیه عروس

فرش جهیزیه آشپزخانه عروس می تواند در رنگ های شاد انتخاب شود و می توانید برای فرش آشپزخانه تازه عروس ها از فرش هایی که در طرح های پارکت تولید شده‌اند هم استفاده کنید که معمولاً در آنها از رنگ های گرم استفاده شده است.

 

 با توجه به نیاز بازار و تنوع سلیقه ها، طراحان و تولیدکنندگان فرش، مدل فرش های مختلفی را در بازار عرضه می کنند که شما می توانید برای جهیزیه عروس از مدل فرش جهیزیه جدید عروس استفاده کنید و در بعضی از مدل های تازه، علاوه بر طرح های جذابی که مشاهده می کنید، از طرح های سه بعدی و عمق دار دار نیز استفاده شده که می تواند جلوه بسیار چشم‌نوازی را در فضای آشپزخانه شما ایجاد کند.

 

 

 

ویژگی های فرش مناسب آشپزخانه

فرش هایی که تراکم بالاتری دارند را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. بهتر است فرش یا گلیمی که در قسمت آشپزخانه استفاده می ‌شود از آن دسته فرش هایی نباشد که خرده های نان و آشغال ها و یا شکر و نمک و موارد این چنینی که در آشپزخانه زیاد است داخل بافت فرش برود و از آن بیرون نیاید، به همین علت بهتر است فرش را طوری انتخاب کنید که مشکلات از این قبیل برای آن ها پیش نیاید.

 

 پس در نتیجه برای خرید فرش آشپزخانه دقت داشته باشید که فرش باید از نظر سبک کاملا مطابق با سبک دکوراسیون آشپزخانه باشد. به طور مثال اگر دکوراسیون آشپزخانه شما مدرن است، نمی توانید از فرش های سنگین و اصیل ایرانی که تنوع رنگ بالایی دارند استفاده کنید و این عدم تناسب باعث می شود که فضا زیبا به نظر نرسد. علاوه بر آن باید رنگ فرش آشپزخانه شما با رنگ دکوراسیون هماهنگی داشته باشد و یا در هارمونی با سایر رنگ ها باشد تا فضای زیباتری را به آشپزخانه شما ببخشد.

 

اگر آشپزخانه بزرگی دارید و تصمیم دارید در آشپزخانه از میز ناهارخوری استفاده کنید بهتر است ابعاد فرش به گونه‌ای باشد که زیر کل میز ناهارخوری به همراه صندلی‌ها را فرا بگیرد.

 

 اگر کفپوش آشپزخانه شما به نوعی است که فرش روی آن لیز می خورد، بهتر است در زیر فرش از قالب هایی که امروز در بازار عرضه می‌شوند استفاده کنید تا جلوی سر خوردن فرش روی کفپوش گرفته شود تا از خطرات احتمالی هنگام تردد در آشپزخانه جلوگیری شود. مخصوصا که تردد در آشپزخانه معمولاً با وسایل خوراکی، شکستنی و غیره همراه است و می‌تواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد و توجه به این نکات ریز می تواند علاوه بر داشتن یک خانه زیبا شما را از هر نوع آسیب مصون بدارد.

راه های ساده شاد بودن در زندگی پر مشغله امروزی

نازنین بازدید : 9 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

همیشه فرصتهای جدیدی برای خوشبختی وجود دارد. در اینجا 11 روش آسان برای افزودن شادی به برنامه روزانه خود آورده شده است.

 

11 راه ساده برای شاد بودن در زندگی

 

منتظر خوشبختی نباشید

خبر خوب این است که همیشه فرصت های جدیدی برای خوشبختی وجود دارد. زندگی را به عنوان یک ایستگاه قطار مرکزی تصور کنید ، جایی که اوقات خوش بدون وقفه می آید. به احتمال زیاد ، فرصت خوشبختی از قبل فراهم شده است. گاهی اوقات درست در مقابل شماست. به دلایلی قادر به تمرکز بر روی آن و ارزیابی آن نیستید.

 

مهم نیست که در پیرامون شما چه اتفاقی می افتد ، شما همیشه می توانید احساس خوشبختی ، بهره وری بیشتر ، جذب موفقیت و لذت بردن از موفقیت کنید. وقتی تمرکز و طرز فکر خود را تغییر می دهید ، دیدگاه های شما تغییر می کند. وقتی این تغییر اتفاق می افتد ، زندگی شما تغییر می کند.

 

همین حالا خوشبختی را به زندگی خود اضافه کنید!

ایا مینوانید او را ببینید شما در یک جزیره گرمسیری زندگی می کنید. هر وقت خواستید بیدار می شوید و آنچه می خواهید انجام می دهید. شخصی برای شما صبحانه می آورد. از منطقه راحتی بالکن شما ، آنچه می بینید اقیانوس و پاهای شما است. چه زندگی دلچسب!

 

همه ما آرزوی روزی را داریم که خوشحال باشیم. تا آن زمان ، ما بیش از حد کار می کنیم ، بیش از حد استرس داریم و به اندازه کافی خوشحال نیستیم. این رویا بدون برنده شدن در قرعه کشی یا ارتباط با یک عموی ثروتمند در حال مرگ به نظر نمی رسد. اما اگر خوشبخت نباشیم زندگی به چه درد می خورد؟

 

خبر خوب این است که شما همین حالا می توانید خوشبختی را به زندگی خود اضافه کنید. فقط چند فعالیت ساده تولید سروتونین می تواند استرس را کاهش داده و انتظار برای مدینه فاضله را آسان کند.

 

مراقبت از خود را بخشی از برنامه عادی خود قرار دهید

توانایی صرف وقت برای فشار دادن دکمه تنظیم مجدد کاری است که همه ما باید هر از گاهی انجام دهیم. اما یک نکته را باید بخاطر بسپارید: استراحت برای یک لحظه استراحت یا آرامش یا لذت بخشی از نبرد است. ما وقت خود را در ساعت خوش می گذرانیم ، اما آن زمان خوشبختانه نمی گذرد ، زیرا در آن زمان شما به چند ایمیل آخر که سفارش نداده اید فکر می کنید. وقتی لباسهای زیادی کثیف کنار تلویزیون نشسته چگونه می توانید تلویزیون بدون استرس تماشا کنید؟ آیا وقتی می دانید 18 ماه است که به دندانپزشک مراجعه نکرده اید ، آیا واقعاً می توانید کرم کارامل بخورید؟ یا دو سال بعد از عروسی هم اتاقی در دانشگاه ، هنوز هدیه عروسی برای او سفارش نداده اید؟

 

یکی از مطمئن ترین راه ها برای استفاده از وقت مراقبت از خود ، عدم استرس در مورد مسائل مختلف است. خود را سازمان دهید تا حداکثر بازدهی را برای زمانی که به خود اختصاص داده اید داشته باشید.

در یک روحیه شاد باشید

یک زندگی شاد بهترین تجربه ای است که می توانیم برای رسیدن به آن امیدوار باشیم. این نوعی زندگی است که احساسات مثبت و انرژی خوبی ایجاد می کند و ما را ترغیب می کند با امید زیادی به آینده نگاه کنیم. شادی خالص ممکن است احساسی زودگذر به نظر برسد ، اما حتی اگر لحظه ای آن را احساس کنید ، می توانید از آن لذت ببرید. می توانید لذت ببرید.

چگونه میتوانم یک زن مستقل و قدرتمند باشم؟

نازنین بازدید : 6 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

چگونه می توانم یک زن مستقل و قدرتمند باشم؟

همانطور که می دانید از گذشته تا به امروز زنان برای مردان مانند ذره بین بوده اند. اما بشریت به سمتی پیش رفته است که نقش اساسی زنان را در پیشرفت جوامع نشان می دهد. زندگی این افراد توانایی بیشتری برای ادامه کار دیده است و این افراد ترجیحات زندگی هستند. بنابراین جامعه در حال مرور افراد مستقل است.

 

استقلال زنان

وقت آن است که خیالات خود را کنار بگذارید و از محدودیت هایی که برای خود ایجاد کرده اید خلاص شوید. باید بگویم که استقلال شما تأثیر بسزایی در کیفیت زندگی و سطح رضایت شما از زندگی دارد و تنها در صورت تجربه آن می توانید حقیقت این تأثیر را درک کنید. عذرخواهی شما تنها مانع رسیدن به یک شخصیت مستقل است. مطمئناً شما نمی توانید در کار ، زندگی و حرفه خود مستقل باشید بدون اینکه روحیه مستقلی داشته باشید.

 

استقلال به معنای جدایی از دیگران نیست! استقلال خود معانی مختلفی دارد که می توان خیلی ساده و مختصر آن را عدم استقلال تعریف کرد. اما آیا برای شخصی که در یک موقعیت و مکان اجتماعی زندگی می کند ، می توان کاملاً از دیگران جدا شد و به هیچ وجه به افراد دیگر وابسته نبود؟

 

مقصود از داشتن یک فرد مستقل جدایی از دیگران نیست ، بلکه تبدیل شدن به یک تکیه گاه ، داشتن فردی قوی و با اعتماد به نفس است که عزم راسخ برای انجام کارها یا رسیدن به اهداف دارد ، گرچه در این راه او به طرز ماهرانه ای از کمک دیگران استفاده می کند. آهسته

چگونه میتوانم یک زن مستقل و قدرتمند باشم؟

فردی که به خود و توانایی های خود ایمان دارد و اگر در خود احساس کمبود می کند ، برای حل آن سریع اقدام می کند و هرگز دیگران را بدون تلاش و کوشش بهتر و بزرگتر از خود نمی بیند.

 

اگر به دنبال فردی قوی ، قوی و البته با اراده قوی هستید ، پس باید شخصیت مستقل خود را بسازید. در ادامه به ویژگی هایی می پردازیم که شما را به یک شخصیت مستقل تبدیل می کند.

 

علاوه بر خواسته های ما ، زندگی به طور خودکار باعث می شود استقلال بیشتری داشته باشیم. همانطور که خود را از تمام وابستگی ها و محدودیت هایی که باعث می شود با زندگی واقعی آشنا نباشیم ، رها کنیم ، به طور فزاینده ای از اهمیت رسیدن به استقلال آگاه می شویم.

راه های شاد بودن در افراد پرمشغله

نازنین بازدید : 9 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

منتظر لبخند دیگران نباشید. شما به آنها نشان می دهید که چگونه این کار را انجام دهند. مواظب دیگران نباشید. شاد بودن و لبخند زدن در زندگی به مهارت و زمان نیاز ندارد. فقط از این چند روش ساده استفاده کنید.

به افراد اطراف خود لبخند بزنید

منتظر لبخند دیگران نباشید. شما به آنها نشان می دهید که چگونه این کار را انجام دهند. مواظب دیگران نباشید. با افراد اطراف خود راحت باشید. آنها را شناسایی کنید. از واکنش آنها نترسید. خود باشید و به آنها فرصتی بدهید تا با شما ارتباط برقرار کنند. هرچه بیشتر به دیگران لبخند بزنید ، آنها بیشتر به شما لبخند می زنند. بسیار خوشایندتر است که در شرایطی زندگی کنید که همه اطرافیان با شما رفتار خوبی داشته باشند و از شما استقبال کنند.

بگذارید بگوییم امروز یک روز عالی است

این را بپذیر و مطمئن باش که چنین خواهد شد. تحقیقات نشان می دهد اگرچه تصور می کنیم رفتاری را که فکر می کنیم می کنیم اما در بیشتر موارد عکس این قضیه است. یعنی رفتار ما تفکر ما را تحت تأثیر قرار می دهد. داشتن رفتار خوب منجر به افکار خوب و اتفاقات خوب می شود.

راه های شاد بودن در افراد پرمشغله

روی چیزهای خوب زندگی تمرکز کنید

از تمام جنبه های مثبت زندگی خود لذت ببرید و از آنها غافل نشوید. هرکسی در زندگی خود دارای نکات و امتیازات مثبتی است که اغلب نادیده گرفته می شوند.

از توانایی های شخصی خود برای انجام کارها استفاده کنید هر شخص توانایی خاص و منحصر به فردی دارد.

همه ما استعدادهایی داریم که ممکن است شخص دیگری آن را نداشته باشد. خوشبختی متعلق به افرادی است که از این استعدادها و توانایی ها استفاده می کنند و کارهای مختلفی را با کمک آنها انجام می دهند. انجام و اتمام کارها باعث احساس غرور و نشاط در افراد می شود.

طریقه نگهداری گوشتهای چرخ کرده

نازنین بازدید : 8 سه شنبه 19 اسفند 1399 نظرات (0)

احتمال آلودگی و مسمومیت بیشتر در دو دسته مواد غذایی وجود دارد ، گوشت و لبنیات نسبت به سایر مواد غذایی محیط مساعدتری برای آلودگی و مسمومیت دارند.

بدترین شکل ذخیره سازی گوشت در خارج از یخچال است و بهترین حالت ذخیره سازی در فریزر است.

اگرچه میکروب ها در یخچال با سرعت کمتری رشد می کنند ، اما این رشد متوقف نمی شود و گوشت می تواند فقط برای چند ساعت در یخچال سالم بماند.

نحوه نگهداری گوشت چرخ کرده

بنابراین ، تنها در صورت آلوده بودن تمام گوشت ها می توان اطمینان داشت.

هپاتیت ، سقط جنین و مننژیت از عوارض غذای آلوده به ویژه گوشت آلوده است.

کارهایی که شما را خوشحال می کند

نازنین بازدید : 7 سه شنبه 19 اسفند 1399 نظرات (0)

۱- ورزش کنید
فعالیت بدنی در بهبود خلق و خوی افراد نقش مهمی دارد. از آنجا که روح و بدن دو قسمت جدا نشدنی هستند و عملکرد دیگر با یکدیگر برهم کنش دارد ، بدون شک ورزش و تلاش برای داشتن جسمی سالم برای سلامت روح و کاهش افسردگی و خوشبختی ضروری است. مطمئناً برای داشتن روحیه شادتر نیازی به باشگاه رفتن نیستید ، اما یک پیاده روی ساده روزانه می تواند حال شما را بهتر کند.

 

۲- ارتباط با دوست نزدیک یا یکی از اعضای خانواده
داشتن روابط اجتماعی مثبت سنگ بنای خوشبختی و سلامتی است. کوچکترین تأثیری که گفتگو با یک دوست می تواند داشته باشد افزایش انرژی و انگیزه است ، حتی اگر دایره اجتماعی شما محدود باشد ، شما همچنان می توانید از صحبت با عزیز خود لذت ببرید و تأثیرات آن را ببینید. بنابراین اگر احساس خوبی ندارید ، بلافاصله تلفن را بردارید و با یکی از دوستان خود تماس بگیرید ، فقط ۵ دقیقه با او صحبت کنید تا تغییر را احساس کنید.

کارهایی که شما را خوشحال می کند

۳٫ آنچه را که از آن ممنون هستید بنویسید
یک دفترچه یادداشت کوچک بسازید و هر آنچه را که باعث خوشحالی شما می شود یا هر آنچه از داشتن آن خوشحال هستید را یادداشت کنید. با نوشتن سه چیز کوچک که با لذت به یاد می آورید شروع کنید. اگر این کار را به مدت شش ماه تکرار کنید و دفتر کار خود را با شادی کمی پر کنید ، وقت دیدن احساس خود را پس از ۵ دقیقه از دست خواهید داد. در حال تغییر است.

 

۴- ماه آینده را تصور کنید که به بهترین موفقیت در زندگی خود دست یافته اید
به گفته روانشناسان ، ارائه خود در بهترین حالت باعث تعجب شما مثبت می شود و احساسات مثبت را در خود پرورش می دهد. افراد مثبت ، برخلاف افراد منفی ، معتقدند که می توانند حوادث ناخوشایند زندگی را کنترل کنند و بنابراین اغلب راه درست را انتخاب می کنند. بنابراین کافی است چند دقیقه تصور کنید و منظورتان را بنویسید ، نتیجه قطعاً شما را متعجب خواهد کرد.

تعداد صفحات : 9

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 87
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 44
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 87
 • بازدید ماه : 125
 • بازدید سال : 1,195
 • بازدید کلی : 1,479